Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“ Sidabravo gimnazijoje

Gruodžio 5 d. Sidabravo gimnazijos aktų salėje  vyko renginys – protmūšis: „AIDS: geriau žinoti‘.   Dalyvavo 1g – 4g  klasių mokiniai. Kiekviena klasė gavo užduotį susigalvoti pavadinimą. Pavadinimai buvo įvairūs ir įdomūs, kaip „Smalsuoliai“, „Antrokai“, „Ekspromtas“, „Sirgaliai“.  Kiekvienam komandos nariui buvo įsegtas raudonas kaspinėlis –  AIDS simbolis.

Renginio metu  buvo pristatyta, kokia proga vyksta šis žaidimas, papasakota, kada ir kaip pradėta minėti ši diena. Dalyviai skaidrėse matė klausimus, o kai į juos atsakė, galėjo pasitikrinti jų teisingumą. Iš viso buvo 10 klausimų. Daugiausia 6.5 taško – surinko 1g klasė , kitos klasės surinko po 6 taškus.  Laimėjo  visos komandos, nes dalyviai pasitikrino savo sumanumą ir įgijo naujų žinių.

Mokytojų Dianos Masiliūnienės ir Vitos Masėnienės iniaciatyva „Sveikatingumo medis“  buvo papuoštas plakatėliu „Raudono kaspino istorija“ ir raudonais kaspinėliais.

Pasibaigus renginiui visų klasių komandos nariai ir žiūri  atstovai buvo apdovanoti Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro paruoštomis dovanėlėmis – skirtukais.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vaiva Kaklauskienė