Pociūnėliškiai karjeros ugdymo pamokoje

Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje į bendruosius ugdymo dalykus integruojama karjeros ugdymo programa. Rugsėjo 19 d. mokyklos bendruomenė dalyvavo karjeros ugdymo pamokoje – susitikime su Kėdainių profesinio rengimo centro (PRC) atstovais.

Integruota pamoka vyko Pociūnėlių kultūros namuose. Ją vedė Kėdainių PRC mokytoja Rita Jucienė bei jos mokiniai. Mūsų mokyklos penktokai – dešimtokai  klausėsi pasakojimo apie Kėdainių PRC, plačiau susipažino su kirpėjo profesija. Mūsiškiams patiko pabūti modeliais bei patiems kurti šukuosenas. Vaikai įgijo žinių, kaip prižiūrėti plaukus, kad jie būtų sveiki ir stiprūs, kaip madingai šukuotis.

Įdomu buvo sužinoti, kurios mūsų mokyklos mergaitės plaukai ilgiausi. Išmatavus paaiškėjo, kad ilgiausiais plaukais gali didžiuotis penktokė Klaudija Praščiūtė (plaukų ilgis – 95 cm). Gana ilgi plaukai yra devintokės Gabijos Paulauskaitės (85 cm) ir septintokės Monikos Bagūnaitės (83 cm). Klaudija Praščiūtė apdovanota atminimo dovanėlėmis.

Svečius iš Kėdainių PRC atvykti pakvietė Pociūnėlių kultūros namų kultūros darbuotoja Aušrelė Sereikienė bei miestelio bendruomenės pirmininkė Danguolė Garuckienė. Bendruomenės primininkė kėdainiečiams padovanojo Pociūnėliuose išspaustų ekologiškų obuolių sulčių, džiovintų vaisių.

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Roma Buivydienė