RECEPTŲ KONKURSAS „GARDŽIAUSI UŽGAVĖNIŲ BLYNAI“

 Vasario 20-24 dienomis V. Kudirkos pagrindinėje mokykloje organizuotas plakatų-receptų konkursas „Gardžiausi Užgavėnių blynai“.

 Konkurse dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai, pradinukai bei vyresniųjų klasių mokiniai. Visi buvo labai išradingi ir kūrybiški. Akys raibo nuo receptų gausos ir įvairovės. Komisijai teko iš peties paplušėti, kol išrinko tris  gardžiausių Užgavėnių blynų receptus: „Tobulas lietinių blynų receptas“ ( Dmitriy Lomonosov ir Diana Lomonosova, 1a kl.), „ Močiutės mielinės tešlos blyneliai“ ( Irma Vaičekauskaitė, 3a kl.), „Čirviniai blynai“ ( Agrita Makaraitė, 5b kl.). Pagal šiuos receptus valgyklos virėjos Užgavėnių dieną, vasario 28-ąją, prikepė  blynų: lietinių, mielinių ir čirvinių. Pertraukų metu valgykloje vyko blynų degustacija ir balsavimas. Suskaičiavus balsus, gardžiausiais Užgavėnių blynais pripažinti pagal ( Dmitriy Lomonosov ir Diana Lomonosova, 1a kl.), „Tobulą lietinių blynų receptą“ iškepti blynai.

Sveikiname receptų konkurso „Gardžiausi Užgavėnių blynai“ laimėtojus ir nominantus:

Dmitriy Lomonosov ir Dianą Lomonosovą, 1a kl., I vieta

Agritą Makaraitę, 5b kl., II vieta

Irmą Vaičekauskaitę, 3a kl., III vieta

Vilių Legecką, PUG, nominacija

Džiugą Malčiauską, 1b kl., nominacija

Arną Sivickį, 2a kl., nominacija

Vestą Kilbauskaitę, 3b kl., nominacija

Kajų Onaitį, 3c kl., nominacija

Luką Goerkį, 4c kl., nominacija

Austę Šimkutę, 5c kl., nominacija

Korneliją Simonaitytę, 8c kl., nominacija.

Nuoširdžiai dėkojame  UAB „ Klaipėdos maistas“ už bendradarbiavimą ir virėjoms už pagalbą bei triūsą, o mamoms ir močiutėms – už patarimus rašant receptus.

Mokytoja Laima Godelienė

VSPS Birutė Jučienė