Blaivus gyvenimas veža!

Lietuvos sveikuolių sąjungos Prezidentas Simonas Dailidė kovo 14 dieną, turo po Lietuvos mokyklas metu, lankėsi ir Radviliškyje. Čia jis susitiko su Vaižganto progimnazijos bei Lizdeikos gimnazijos mokiniais.

Kažkada buvęs padauža, dėl blogo elgesio, vengimo mokytis ir svaigalų vartojimo išmestas iš kelių mokyklų, dabar yra blaivaus gyvenimo šalininkas, blaivių pramogų organizatorius, ekstremalių 25 m. ledinės eketės varžybų iniciatorius, savo pavyzdžiu įkvepiantis gyventi kitaip bei nepasiduoti aplinkos poveikiui. Susitikimų su mokiniais metų, Simonas dalinosi patirtimi ir skatino moksleivius rinktis linksmą, tikrumo ir atsidavimo idėjai kupiną sveiką gyvenimą, kvietė aktyviau savanoriauti sveiką gyvenseną skatinančių organizacijų renginiuose: festivaliuose ir sveikatingumo stovyklose. Savo pavyzdžiu padrąsino, kaip išmokti pasitikėti savimi ir tapti nepriklausoma asmenybe.

Simono sėkmės istorija rodo, kaip keičiasi pasaulis visiškai atsisakius svaigalų. Susitikimo metu LSS prezidentas atsakė į mokiniams ir mokytojams rūpimus klausimus ir patikino, kad „Blaivios pramogos – tikrai gali būti linksmos!“

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Loreta Kučinskienė