Kraujo donorystės akcija Radviliškio mieste

2017 metų rugpjūčio 23 d. Radviliškio miesto centre nuo 11 iki 17 val. įsikūrė Nacionalinio kraujo centro mobili palapinė. Joje atėję žmonės galėjo tapti neatlygintinais kraujo donorais. Labai džiugu, kad Radviliškio miesto gyventojai neliko abejingi šiai akcijai ir aktyviai joje sudalyvavo. Į Nacionalinio kraujo centro mobilią palapinę užsuko ir kraujo ar jo sudedamųjų dalių paaukojo daugiau nei septyniasdešimt žmonių.

Užsukę į palapinę žmonės pirmiausia turėjo užpildyti kraujo donorystės apklausos anketą. Vėliau, užregistravus kraujo donorų duomenų bazėje, jiems buvo atlikti kraujo tyrimai.  Konsultacijos su kraujo centro gydytoju metu, buvo įvertinta norinčiojo duoti kraujo žmogaus sveikatos būklė ir nuspręsta ar jis gali tapti kraujo donoru ir tada jau žmogus galėjo tapti neatlygintinu kraujo donoru.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi bendradarbiavimu su Nacionaliniu kraujo centru ir galimybe prisidėti prie šios gražios akcijos bei dėkoja radviliškiečiams už neabejingumą, gerumą ir aktyvumą.