Norintiems atsikratyti slegiančios įtampos ar nerimo – pristatyta TFT terapija

Nerimas, stresas, pyktis, emocinės traumos – tai neišvengiama mūsų gyvenimo dalis. Tik ar turime nuolat gyventi slegiami nemalonių, nevaldomų minčių? Neveltui sakoma – ,,visos ligos nuo nervų“. Todėl džiugu, kad žmonės bando įvairias priemones ir būdus, kaip pagerinti savo psichinę sveikatą, domisi, skaito, dalyvauja įvairiuose mokymuose, taiko įgytas žinias praktiškai, stengiasi mažiau vartoti vaistų, jei tik įmanoma išsiversti be jų.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras pakvietė gyventojus susipažinti su nesudėtinga, lengvai išmokstama, tačiau efektyvia emocijų valdymo TFT technika, kuri padeda net ir tuomet, kai niekas kitas nebeveikia ir emocijas sunku suvaldyti.

Sertifikuota TFT ALGO praktikuojanti specialistė Rasa Židonienė paskaitos metu klausytojus supažindino su šia praktika-terapija, papasakojo jos atsiradimo istoriją, atvejus, kurie tik patvirtino apie veiksmingumą, išgijimą.

Taigi, kas yra TFT terapija? Tai – greita pagalba sau, pamatuojami rezultatai, pritaikoma bet kokio amžiaus žmonėms, ji labai efektyvi, dirbant su daugeliu problemų ar neigiamų emocijų, efektyviai padeda be skausmo ar būtinybės dar kartą išgyventi praeities problemas.

TFT technika – tai bilsnojimo (tapingo) technika, kai pirštų galiukais suaktyvinami tam tikri meridianiniai taškai ant veido ir viršutinės kūno dalies. Taškų suaktyvinimas veikia problemos šaknis – balansuoja kūno energetinę sistemą ir leidžia per kelias minutes atsikratyti daugelio neigiamų emocijų.

Lektorė kantriai ir supratingai pristatė daugeliui iki šiol negirdėtą terapiją, praktiškai parodė ir kartu su klausytojų auditorija pratimus pakartojo net keletą kartų. Praktinių užsiėmimų metu kiekvienas galėjo išmokti atsikratyti tam tikros baimės ar fobijos, nerimo, įtampos. Tikimės, kad atlikdami TFT terapijos veiksmus tolimesniame gyvenime, mūsų organizuoto renginio dalyviai sugebės padėti sau, artimiesiems, išsaugos gerą psichinę sveikatą.

Trumpą atmintinę apie minties lauko terapiją galima atsisiųsti paspaudus šią nuorodą:
Minties lauko terapija

Raktikaulio kvėpavimo demonstracija: