Praūžė konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas

Spalio 27 dieną Radviliškyje įvyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I-asis etapas. Šio konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbant komandoje.

Šiais metais į konkursą atvyko net septynios ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupės komandos: lopšelio darželio „Žvaigždutė“, „Eglutė‘, „Kregždutė“, Šeduvos lopšelio darželio ir Baisogalos mokyklos darželio, Vinco Kudirkos progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružėlės“, Vaižganto progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ komandos. 1-4 klasių amžiaus grupės komandose tarpusavyje rungėsi Grinkiškio J. Poderio gimnazijos, Baisogalos mokyklos darželio, V. Kudirkos progimnazijos, Vaižganto progimnazijos, Šeduvos gimnazijos moksleiviai. Mažiausiai komandų dalyvavo 5-6 klasių amžiaus grupėse – komandos atvyko iš Pakalniškių pagrindinės mokyklos ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyriaus. 7-8 klasių amžiaus grupėje – V. Kudirkos progimnazijos, Šeduvos gimnazijos, Baisogalos gimnazijos, Grinkiškio J. Poderio gimnazijos, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos ir Sidabravo gimnazijos komandos.  Pačių vyriausių – 9-11 klasių amžiaus grupėje dalyvavo komandos iš Lizdeikos gimnazijos, Sidabravo gimnazijos, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos. Komandoms reikėjo pademonstruoti ne tik savo žinias apie sveiką mitybą, gyvenimo būdą, alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo pasekmes ir prevenciją, saugų elgesį, pirmos pagalbos žinias, bet ir sportinius sugebėjimus. Reikėjo įveikti teorinę, praktinę, kapitonų, judėjimo rungtį, taip pat daug reikšmės turėjo komandos prisistatymas. Varžytis teko ir  mokyklos pedagogėms bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistėms.

Visose amžiaus grupėse buvo išrinkti nugalėtojai, kurie atstovaus Radviliškio rajoną kitame – zoniniame – „Sveikuolių sveikuoliai“ renginio etape, kuris vyks Šiauliuose. Į II-ą konkurso etapą išrinktos šios „sveikuolių“ komandos: ikimokyklinių grupių – Vinco Kudirkos progimnazijos PUG „Riešutėliai“, 1-4 klasių – Baisogalos mokykla-darželis, 5-6 klasių – Radviliškio rajono Pakalniškių pagrindinė mokykla, 7-8 klasių – Baisogalos gimnazija, 9-11 klasių – Lizdeikos gimnazija.

Sveikiname visus konkurso dalyvius ir linkime sėkmės kitame etape!