Radviliškiečiai žiemą varė sportuodami

Vasario 11 dieną Kleboniškių kaime vyko Užgavėnių ir sporto žiemos šventė į kurią sugužėjo ne tik radviliškiečiai, bet ir iš kitų rajonų atvykę svečiai. Šventės metu netrūko senųjų užgavėnių tradicijų: persirengėliai ir kiti šventės dalyviai šoko, dainavo, buvo galima paragauti užgavėnių blynų, pasivažinėti iš rėties padarytomis rogutėmis . Čia pat šventėje surengtos ir žiemos sporto rungtys. Taip pat buvo galima sudalyvauti ruonių maudynėse ir kartu su sveikuolių klubo  „Atgaja” atstovais panirti į ledinį Daugyvenės upės vandenį.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras prisidėdamas prie šventės organizatorių kvietė visus dalyvius prie biuro stendo kur jų laukė smagios atrakcijos.  Biuro darbuotojos šventės dalyviams siūlė išbandyti girtumo akinius, imituojančius pusiausvyros ir regėjimo sutrikimus, dalino informacinius lankstinukus apie fizinio aktyvumo naudą, sušalusius vaišino kvapnia vaistažolių arbata. Na, o norinčius išmėginti puikų laisvalaikio praleidimo būdą gryname ore, nereikalaujančio didelio fizinio pasirengimo kvietė išmėginti šiaurietišką ėjimą.  Visus norinčius, visuomenės sveikatos biuro specialistė  Ieva Vileikytė  supažindino su pagrindinėmis šiaurietiško ėjimo taisyklėmis ir pakvietė šiek tiek pažygiuoti aplink Kleboniškių kaimo muziejų.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi, kad šventės dalyviai aktyviai dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose ir varė žiemą stiprindami savo sveikatą  bei grožėdamiesi nuostabia žiemiška Kleboniškių kaimo gamta.