Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras miesto šventę kvietė švęsti sveikai

Liepos 6–8 dienomis Radviliškyje vyko renginiai skirti Radviliškio miesto 450-ajam jubiliejui  paminėti, kuriuose dalyvavo ir Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras.

Liepos 6 dieną vyko 4,5 kilometrų bėgimas, skirtas Radviliškio miesto 450-osioms metinėms paminėti. Bėgime dalyvavo daugiau nei 100 dalyvių. Visuomenės sveikatos biuras palaikydamas šią gražią iniciatyvą, pasiekusius finišą sveikino ir vaišino gardžiais obuoliais.

Liepos 8 dieną rajono gyventojai bei svečiai turėjo progą apsilankyti Sveikatos palapinėje, kurioje veiklos galėjo rasti tiek suaugusieji, tiek ir vaikai. Sveikatos palapinėje visuomenės sveikatos biuro specialistės kvietė visus sudalyvauti viktorinoje ir pasitikrinti žinias apie sveikatą, pasimatuoti streso lygį specialiu prietaisu, išbandyti girtumo akinius, pasimokyti taisyklingo dantų valymo. Norintys pajudėti buvo pakviesti išbandyti „Flexi-Bar“ lazdą ar pažaisti žaidimą „Metu ir mankštinuosi“. Šis žaidimas sulaukė didelio vaikų susidomėjimo. Visi apsilankiusieji palapinėje ir teisingai įvykdę užduotis buvo apdovanoti sveikomis dovanėlėmis – gardžiais obuoliukais.

Be viso to, žmonės turėjo progą išsitirti kūno analizatoriumi „Tanita“. Tai specialus aparatas, kuris parodo žmogaus svorį, kūno masės indeksą, riebalų, raumenų, skysčių kiekį organizme, kaulų masę, visceralinius riebalus bei biologinį amžių. Ši, visuomenės sveikatos biuro teikiama paslauga, sulaukė nemažai susidomėjimo, žmonėms net teko palūkėti laukiančiųjų eilutėje.

Smagiai nusiteikęs visuomenės sveikatos biuro kolektyvas dalyvavo ir Radviliškio miesto šventinėje eisenoje, kurioje einant stebintiems eiseną žmonėms dalino ne tik savo plačias šypsenas, bet ir obuolius. Visas sveikatos biuro kolektyvas džiaugiasi turėjęs progą pabendrauti su tokiu gausiu būriu miesto gyventojų, svečių besidominčių sveikata bei tikisi pasimatyti ir kituose renginiuose.

Nuotraukų galerija: