Šiaurietišku žingsniu – į pavasarį!

Šiaurietiškas ėjimas – tai ėjimas su specialiomis lazdomis. Tai yra puiki fizinio aktyvumo ir sveikatos stiprinimo forma, tinkanti bet kurio amžiaus žmonėms, bet kokiu oru ir bet kokiu metų laiku.

Šiaurietiško ėjimo žygiai Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biure organizuojami jau kelinti metai iš eilės tapo tradiciniais ir organizuojami jau net keletą kartų per metus. Džiaugiamės visais netinginčiais savaitgalį aktyviai pajudėti gryname ore ir naujais, dar tik pradedančiais pažinti šiaurietišką ėjimą, ir ištikimais visų mūsų žygių dalyviais.

Šį sekmadienį organizuotas žiemos šiaurietiško ėjimo žygis buvo tarsi žingsnelis į pavasario gamtą. Oras pasitaikė ypatingai puikus – nors iš ryto ir spaudė šaltukas, tačiau pasiekus finišą miško aikštelėje, saulė leido pajusti artėjantį pavasarį. Pusiaukelėje žygeivių laukė užduotis – rankos miklumo išbandymas, o finiše dalyviai galėjo pasistiprinti arbata ir užkandžiais. Truputį pailsėję, žygeiviai pasiskirstė į komandas ir kuo skubiau turėjo atlikti linksmas užduotis. Įveikti kilometrai nenuvargino ir nesutrukdė azartiškai dalyvauti paruoštose rungtyse. Visiems žygio dalyviams buvo įteikti diplomai bei atminimo dovanėlės bei su puikia nuotaika ir energija išlydėti į namus.

Visuomenės sveikatos biuro kolektyvas visiems dėkoja ir džiaugiasi, kad buvote aktyvūs ir  šaunūs! Tikimės, kad susitiksime ir kituose visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose renginiuose.