„Sveikatingumo diena“ Jaunimo mokykloje

Sausio 25 dieną Jaunimo mokykloje vyko „Sveikatingumo diena“. Ji prasidėjo visuotine rytine mankšta sporto salėje. Po mankštos mokiniai dalyvavo stalo teniso, smiginio, ištvermingumo varžybose.

Šeštų, septyntų klasių mokiniai klausėsi paskaitos  „Fizinis aktyvumas ir sveikata“, o aštuntokai  susipažino su „Sveikatos ABC“.

Pertraukų metu tarp varžybų, paskaitų, mokiniai turėjo galimybę dalyvauti mokomųjų filmų peržiūroje apie žiemą tykančius pavojus, aptarti, kaip galima padėti sau ir kitiems įvykus nelaimei.

Pasikeitus oro sąlygoms, buvo nuspręsta sveikatingumo dieną tęsti ne prie Eibariškių tvenkinio, bet mokyklos sporto salėje. Čia toliau mokiniai sportavo – rungtyniavo sportinių estafečių, kvadrato, štangos kėlimo varžybose.

Sveikatingumo dienos renginiuose aktyviausieji buvo šie mokiniai: teniso varžybas laimėjo Simas Pranskūnas, smiginio rungtyje geriausiai pasirodė Lukas Mickevičius, Eimantas Stepanovas ir Deividas Stepanovas. Savo ištvermingumą mokiniai išbandė štangos kėlimo rungtyje. Pirmoje grupėje ištvermingiausi buvo Eimantas Dalangauskas, Aurelijus Kirijanovas ir Stepanovas Aistis. Antroje – Pranaitis Arnas, Mickevičius Lukas ir Venskutė Viktorija.

Šią dieną mokiniai ne tik išbandė savo jėgas, daugiau aktyviai  judėjo, bet, manome, kad ji paskatino  juos atkreipti didesnį dėmesį į sveikesnį  ir judresnį gyvenimo būdą savo sveikatos labui.