,,Sveikatos lobio“ kasmet ieško vis daugiau dalyvių

Birželio 3 dieną Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras visus norinčius sveikai ir aktyviai praleisti šeštadienį, pakvietė į pėsčiųjų žygį „Sveikatos lobio beieškant“. Labai džiugu, kad jau trečius metus organizuojamas renginys pritraukia vis daugiau dalyvių. Dar labiau džiugina tai, kad į žygį susirenka vis daugiau šeimų, norinčių kartu su vaikais ne tik įveikti žygio trasą, bet ir pabendrauti, pabūti gamtoje.

Saulėtą šeštadienio rytą prie Visuomenės sveikatos biuro susirinkę žygeiviai buvo puikiai nusiteikę. Juos pasveikino biuro direktorė Justina Koriznaitė ir palinkėjo sėkmingo žygio.

Užsiregistravę ir atlikę trumpą apšilimo mankštelę, dalyviai išžygiavo nurodytu maršrutu ieškoti   „Sveikatos lobio“. Keletas dalyvių maršrutą Radviliškis – Karčemos – Sedūnai – Kalnelio Gražioniai –  Aukštelkai (13 km) pasiryžo įveikti net ir su šiaurietiškomis lazdomis. Juk einant su šiaurietiškomis lazdomis dirba apie 90 procentų raumenų.

Kad žygiavimas neprailgtų, žygio dalyvių laukė du punktai, kuriuose jiems reikėjo atlikti paruoštas užduotis ir atsižymėti žygio dalyvio pasus.

Finiše – prie Aukštelkų tvenkinio – laukė Aukštelkų bendruomenės atstovės. Nuo pat ryto moterys rūpinosi, kad laiku suspėtų ant laužo paruošti skanią, sočią košę – žygeivių jėgoms atstatyti. Gana greitai pasirodė ir pirmieji dalyviai. Pasiekę paskutinį finišo punktą, galėjo atsigaivinti vandeniu, vaisiais, arbata. Po kurio laiko susirinko visi, net ir patys jauniausi, dalyviai, sėkmingai įveikę visą maršrutą.

Pasistiprinę ir pailsėję pėsčiųjų žygio dalyviai, gavo paskutinę užduotį – surasti „Sveikatos lobio skrynią“. Tai pasirodė visai nesunki užduotis net ir pavargusiems jauniesiems žygeiviams, kurie pirmieji ją rado ir atnešė visiems susirinkusiems. Rastos skrynioje atminimo dovanėlės ir diplomai apie įveiktą žygio trasą buvo įteikti visiems dalyviams. Biuro direktorė pasidžiaugė, kad visi grįžo puikios nuotaikos ir pakvietė radviliškiečius dalyvauti ir kituose mūsų organizuojamuose

Nuotraukų galerija: