Sveikatos mokykla antrą kartą subūrė radviliškiečius

Praeitą pirmadienį startavo jau antroji Sveikatos mokykla Radviliškyje. Sveikuolių sąjungos valdybos narė, lektorė Lukrecija Augustaitytė supažindino mokyklos dalyvius su sveikatos mokyklos programa, papasakojo apie savo daugiametę patirtį, kitų žmonių, dalyvavusių panašiose sveikatos mokyklose, patirtį, sveikatos pokyčius.

Dalyviai į antrąją Sveikatos mokyklą susirinko vedami įvairių tikslų: vieni norėjo numesti svorio, kiti sustiprinti imunitetą, dar kiti – sužinoti sveikos gyvensenos principų iš daugiamečių praktikų, savo gyvenimo būdu tapusių pavyzdžiu daugeliui žmonių.

Visą savaitę mokyklos dalyviai gyveno nauju ritmu: šeštą ryto visi rinkosi rytinei mankštai ir vandens grūdinimosi procedūroms, pietų pertraukos metu buvo tiekiami vegetariški pietūs, o po darbo valandų vyko vakariniai užsiėmimai, kurių metu stovyklos dalyviai sužinojo ir išmoko jogos pratimų, kvėpavimo technikos, sužinojo nemažai teorinių žinių apie holistinį požiūrį į žmogaus sveikatą. Po trijų mokyklos dienų mokymus tęsė Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentas Eligijus Valskis.

Paskutinę dieną, susirinkę mokyklos dalyviai, dar ilgai neskubėjo atsisveikinti ir tai yra natūralu, kadangi dalyviams, sužinojus daug naujos informacijos, iškilo begalės klausimų ir norėjosi sužinoti dar daugiau…