Vaikų dienos centrų konkursas „Už draugystę – be patyčių!“

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamo konkurso „Už draugystę – be patyčių!“ dalyviai šiemet rinkosi Radviliškio kultūros centre. Aštuntą kartą vykstantis konkursas vis kita sveikatos tema vaikams ir jų vadovėms iš penkių mūsų rajono vaikų dienos centrų: Šaukoto, Skėmių, Pociūnėlių, Radviliškio ir Vėriškių – jau žinomas ir laukiamas. Prie nuolatinių mūsų konkurso dalyvių šiais metais prisijungė ir Šiaulėnų bei Kalnelio Gražionių vaikų dienos centrai. Džiaugiamės naujais dalyviais!

Konkurso tikslas – formuoti vertybių skalę ir sveikos gyvensenos pamatus, ugdyti atsakomybę už savo veiksmus, siekiant kurti saugią ir sveiką psichologinę aplinką, būtiną mokinių kūrybinėms, emocinėms ir intelektualinėms galioms skleistis, skatinti moksleivius kūrybiniam darbui.

Konkursui komandoms reikėjo paruošti meninę programą – prisistatymą bei klausimą priešininkų komandai pagal konkurso tematiką, t.y. apie draugystę bei patyčių prevenciją.

Šiais metais konkursą pravesti padėjo pakviesta asociacijos „Trinus“ komanda.

Labai džiugu buvo matyti išradingas ir linksmai paruoštas menines programas. Daug sveiko azarto pareikalavo asociacijos „Trinus“ paruoštos užduotys, kur reikėjo išradingumo, komandinio darbo ir sumanumo. Vaikams reikėjo  „statyti“ bokštus, kiaušinių „gaudykles“, atpažinti ir teisingai įvardinti draugų jausmus. Padrąsinti organizatorių, vaikai pasakojo savo istorijas, kurios jiems liko atmintyje po įvairių išgyvenimų, nemalonių arba kaip tik smagių nutikimų.

Atlikę visas paruoštas užduotis, vaikai galėjo pasilinksminti ir pasivaišinti užkandžiais, sultimis, vaisiais. Vaikų dienos centrų komandoms ir jas lydėjusioms vadovėms visuomenės sveikatos biuro direktorė Justina Koriznaitė įteikė padėkas ir atminimo dovanėles bei palinkėjo sveikatos.