Žaidimai ir žinios apie asmens higieną Šiaulėnų vaikų dienos centre

Šiandien visuomenės sveikatos biuro specialistės lankėsi Šiaulėnų vaikų dienos centre. Čia kartu su vaikų dienos centro vaikais buvo diskutuota apie asmens higieną, aiškintasi kodėl svarbu plautis rankas, kaip prižiūrėti dantukus, odą, kodėl svarbu praustis ir pan.

Susitikimo pradžioje, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Loreta Kučinskienė pristatė kas yra asmens higiena ir kodėl ji mums yra tokia svarbi. Taip pat supažindino su ligomis, kuriomis galima užsikrėsti ir kitus užkrėsti per nešvarias rankas ar nesilaikant asmens higienos.

Po paskaitėlės, užtvirtinti žinioms, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės pakvietė vaikučius pažaisti. Vaikams, susiskirsčius į tris grupeles  reikėjo kuo greičiau surinkti pabirusius sakinius, sudėlioti rankų plovimo schemą bei pasitikrinti žinias žaidime „Tiesa/netiesa“.

Susitikimo pabaigoje visiems vaikučiams buvo įteikti rankų plovimo dienoraščiai ir atminimo dovanėlės. Radviliškio rajono  visuomenės sveikatos biuras dėkoja Šiaulėnų vaikų dienos centrui už tokį šaunų ir smagų susitikimą.