19-asis susitikimas Tulpių žydėjimo šventėje Burbiškio dvare!

Gegužės 12-ąją Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro komanda nepraleido progos sudalyvauti jau 19-ąjį kartą Burbiškio dvare organizuojamame festivalyje „Tulpių žydėjimo šventė“.  Sveikatos palapinė buvo įsikūrusi Šeimos pikniko parkelyje, kuriame netrūko nei smalsių ir draugiškai nusiteikusių mažųjų, nei susidomėjusių suaugusiųjų. Visi aplankę sveikatos palapinę turėjo galimybę susipažinti su Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro vykdoma veikla, užduoti specialistėms rūpimus klausimus, sudalyvauti sveikatos viktorinoje, pasimatuoti streso indeksą, išmatuoti savo jėgos dydį dinamometru, išbandyti neblaivumą imituojančius akinius bei iš arti pamatyti specialų modelį, kuriame matoma, kiek dervų plaučiuose per metus sukaupia rūkantis žmogus. Visi festivalio dalyviai, aplankę sveikatos palapinę ir sudalyvavę vienoje iš siūlomų veiklų, buvo apdovanoti draugystę stiprinančiais prizais.

Vienas iš labiausiai smalsuolius traukiančių prietaisų – kūno analizatorius „Tanita“.  Šiuo aparatu visiems norintiems buvo atlikta kūno masės analizė, kurios metu dalyviai sužinojo savo svorį, KMI, riebalų, raumenų ir skysčių kiekį organizme, kaulų masę, visceralinius riebalus bei biologinį amžių.

Mūsų rajono visuomenės sveikatos biuro specialistės ypač džiaugiasi kasmet vis didėjančiu žmonių sąmoningumu bei susidomėjimu sveikata ir jos išsaugojimu!