Aktyvi paskaita „Taisyklingos laikysenos formavimas taikant Pilates metodą“

Šių metų kovo 7 d. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biure vyko aktyvi paskaita „Taisyklingos laikysenos formavimas taikant Pilates metodą“. Užsiėmimą vedė sveikatą stiprinančio fizinio aktyvumo specialistė Simona Skorupskienė.

Stuburas – skeleto pagrindas, suteikiantis kūnui formą bei išlaikantis jį vertikalioje padėtyje, o visus organus – savo vietose. Dažnai dėl netinkamos gyvensenos stuburas silpsta ir deformuojasi, iškrypsta, o prie jo prisitvirtinę raumenys suglemba.

O kad visa tai neatrodytų taip gąsdinančiai – tereikia šiai problemai užkirsti kelią. Sprendimas: taisyklinga laikysena bei reguliarios mankštos.

Išsitempęs, stiprus ir lankstus – toks stuburas garantuos jums energingumą bei gerą savijautą. Svarbiausias sveiko stuburo pratimas – taisyklinga laikysena.

Lietuvos vaikų ir paauglių tarpe plačiai paplitę laikysenos sutrikimai. Kiekvienais metais situacija blogėja – vaikų ir paauglių, kuriems būtina laikysenos korekcija, skaičius auga.

Susitikimo metu specialistė rodė įvairius Pilates pratimus, kuriuos atliekant kasdien galima palaikyti taisyklingą laikyseną. Užsiėmimo dalyviai aktyviai išbandė rodomus pratimus, o specialistei uždavė naudingų ne tik sau, bet ir kitiems, klausimų.