Baigėsi užsiėmimai „Vasarą pradėk aktyviai“

Švelnėjant karantino sąlygoms Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras skatindamas radviliškiečius pakilti nuo karantino metu nusėdėtų sofų ir pajudėti organizavo fizinio aktyvumo skatinimo veiklas „Vasarą pradėk aktyviai“, kurių metu kvietė radviliškiečius į vakarines mankštas Lizdeikos stadione bei treniruotes su „Flexi-bar“ lazdomis.

Nors užsiėmimai ir baigėsi Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras linki visiems ir toliau išlikti aktyviems, mankštintis, užsiimti aktyvia fizine veikla, kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Taip stiprinsite ne tik kūną, imunitetą, bet ir psichinę sveikatą. Nustatyta, kad nuolatinis, sistemingas fizinis aktyvumas – tai garantuota ilgalaikė investicija į sveikatą: padidėja raumenų jėga, apimtis ir tonusas, padidėja kūno lankstumas ir judesių grakštumas, sumažėja galimybė priaugti antsvorio ar nutukti, sumažėja neigiamas streso poveikis, miegas tampa gilesnis ir ramesnis, rečiau sergama infekcinėmis ligomis, padidėja darbo našumas, susireguliuoja arterinis kraujospūdis ir t.t.

Nors treniruotės lauke ir baigėsi, bet norintiems ir toliau mankštintis Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras siūlo užeiti į Radviliškio VSB Youtube kanalą, kuriame rasite trenerių Aistės ir Jolantos mankštų:

Radviliškio r. visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi aktyviais veiklų dalyviams ir linki gražios bei aktyvios vasaros!