INFORMACIJA TĖVAMS/GLOBĖJAMS: kaip sukurti Vaiko sveikatos pažymėjimo peržiūros kodą?

E.sveikata (www.esveikata.lt) portale tėvai/globėjai gali peržiūrėti/išsaugoti/atspausdinti savo vaiko “elektroninį” sveikatos pažymėjimą (forma F027-1/a), nes nuo birželio 1-osios visi duomenys, susiję su vaiko sveikatos pažymėjimu, visose gydymo įstaigose turi būti tvarkomi elektroniniu būdu, patikrinimą atliekantis šeimos gydytojas, tiek gydytojas odontologas duomenis apie vaiko sveikatos būklę turi įvesti į elektroninį vaiko sveikatos pažymėjimą.

Elektroniniu būdu užpildytas ir pasirašytas vaiko sveikatos pažymėjimas patenka į Elektroninę sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinę sistemą (toliau – ESPBI IS), iš kurios yra perduodamas į Higienos instituto Vaikų sveikatos stebėsenos informacinę sistemą (toliau – VSS IS). Su VSS IS dirba visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, vykdantys sveikatos priežiūrą mokykloje.

Rekomenduojame atidžiai peržiūrėti trumpą video siužetą, kuriame tiek vizualiai, tiek garso pagalba paaiškinta, kaip reikia susikurti Vaiko sveikatos pažymos peržiūros kodą. Video siužetą rasite ČIA.

Neturintiems galimybės peržiūrėti video siužeto siūlome atidžiai peržiūrėti prisegtą dokumentą, kuriame taip pat paaiškinta kaip susikurti Vaiko sveikatos pažymos peržiūros kodą. Dokumentą rasite paspaudę nuorodą: VaikoSveikatosPažymosPeržiūrosKodas.pdf

Susikūrus Vaiko sveikatos pažymėjimo peržiūros kodą, sistema parodo naudotojui medicininės pažymos pdf dokumentą, pasirašytą kvalifikuotų elektroninių parašu. Naudotojas gali peržiūrėti dokumentą ir išsisaugoti jį savo kompiuteryje, atsispausdinti.