Išrinkti ,,Sveikiausi pedagogai 2020” Radviliškio rajone!

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras jau ketvirti metai organizuoja konkursą ,,Sveikiausias pedagogas”, kurio tikslas – formuoti teigiamą požiūrį į sveiką gyvenseną, skatinant rajono ugdymo įstaigų pedagogus savo pavyzdžiu skleisti sveiko gyvenimo būdo idėjas ugdytiniams, išrinkti ir apdovanoti skatinamaisiais prizais pasiūlytus mokyklų bendruomenių kandidatus.

Sveikatos stiprinimas yra kompleksinis darbas. Sėkmingam sveikatos stiprinimui dažnai įkvepia šalia dirbantis kolega, gyvenantis kaimynystėje sveikuolis ar šeimos narys. Atsakingai stiprinti sveikatą dažnas iš mūsų imasi jau pradėjęs jausti kokius nors negalavimus arba pastebėjęs akivaizdžius artimojo pokyčius, kai aktyvi sveikatinimo veikla jau duoda džiuginančius rezultatus. Nesvarbu, kas pastūmėja žmones keisti nusistovėjusį gyvenimo ritmą sveikesniu, visada yra sveikintina! Ypač svarbu ir sveikintina, kuomet tokiu pavyzdžiu tampa pedagogas. Geru pavyzdžiu jis tampa ne tik namie, bet ir mokykloje ar daželyje, kuriame dirba ir ugdo jaunus žmones.

Pastaruoju metu akivaizdu, kad sveikatą stiprinantį gyvenimo būdą renkasi vis daugiau žmonių. Džiugu, kad šis ,,sveikatos virusas” yra toks užkrečiamas, kas ypač svarbu dabar – stengiantis visiems stiprinti iminutetą, išlikti atspariems kovoje su pandemija.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro darbuotojai išrinko ir atminimo dovanėlėmis bei padėkomis paskatino šiuos ugdymo įstaigų pedagogus:

 1. Radviliškio V. Kudirkos progimnazijos fizinio ugdymo mokytoją Darių Kavaliauską.
 2. Šeduvos gimnazijos fizinio ugdymo mokytoją Kristiną Tvarijonaitę.
 3. Šeduvos gimnazijos biologijos mokytoją Ireną Augulienę.
 4. Aksniupių pagrindinės mokyklos logopedę Violetą Matulaitienę.
 5. Aksniupių pagrindinės pradinių klasių mokytoją metodininkę, direktoriaus pavaduotoją ugdymui Laimą Stumbrienę.
 6. Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ mokytoją Enriką Čeplinskytę.
 7. RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus fizikos mokytoją Emiliją Krikščiūnienę.
 8. RTVMC Radviliškio skyriaus mokytoją Laimą Židonienę.
 9. Sidabravo gimnazijos technologijų mokytoją Dianą Masiliūnienę.
 10. Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo mokytoją Ritą Masilionienę.
 11. Radviliškio Vaižganto progimnazijos matematikos mokytą Vitaliją Savickienę.
 12. Lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo pedagogė, metodininkė Redą Bubliauskienę.

Džiaugiamės, kad ankstesniais metais nominuoti mokytojai savo ugdymo įstaigose  ir toliau pastebimi kaip aktyvūs sveikatos puoselėtojai, mokyklų bendruomenėje yra vertinami ir jais didžiuojamasi, dėkojame jiems ir linkime sveikatos!

Translate »
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą