Kviečiame registruotis!

E. Karmazos paskaita „Vaikų brandumo ugdymas – pagalba vaikui užaugti

Vaiko branda nėra vien tik sėkmingas mokyklos pabaigimas ir 18 metų sulaukimas. Tai yra daugiau, nei vien mokėjimas papasakoti, kokie lietuvių kūriniai puošia mūsų šalį ir juos analizuoti. Tai yra daugiau, nei mokėjimas prisitraukti 20 kartų prie skersinio. Tai yra ir daugiau, nei geras pasirengimas įstoti į pasirinktą aukštąją mokyklą. O kas gi tas daugiau?

Jei tėvų paklaustume, kokiu jis turi tapti žmogumi, kai bus suaugęs, tėvai neretai pamini tokius žodžius „aš noriu, kad mano vaikas taptų sąžiningas“, „tegul jis būna tiesiog geras žmogus“, „vaikas turi mokytis būti darbštus“, „noriu, kad jis būtų laimingas“. Palinkėjimas apie protingumą nėra dažnas palinkėjimas. Tėvai dažniau linki jam būti sveiku, ar net saugiu.

Paskaitos metu atidžiau pasižiūrėsime, ką reiktų padėti vaikui ugdyti, kad vieną dieną galėtume būti ramūs, jog savarankiškam gyvenimui jis yra pasiruošęs. Žvilgtelėsime, kiek svarbūs jo gyvenime turi būti mokslai, finansai, kūryba, šeima. Pasitarsime, kokias vidines normas tėvų jaunuolis turi ugdyti, kurie jam padės kurti pilnavertį asmeninį gyvenimą.

KADA: 2020 m. sausio 10 d. 17.15 val.
VIETA: Radviliškio r. visuomenės sveikatos biuro salė (Radvilų g. 17, Radviliškis)

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA:
i.vileikyte@radviliskisvsb.lt, 8 638 06133