Pasivaikščioti Šiauliuose ir apsipirkti vien už žingsnius kviečia „IKI Ėjimo varžybos“

Ėjimas – pati natūraliausia, visų amžiaus grupių gyventojams tinkama fizinio aktyvumo rūšis, padedanti ne tik sumažinti dešimčių skirtingų ligų riziką, bet ir efektyviai pagerinti emocinę sveikatą. Na, o šias ėjimo naudas suderinus su pažintine bei pramogine veikla, vaikščiojimas tampa vienu smagiausių būdų palaikyti gerą savijautą ir nuotaiką. Šiomis vertybėmis vadovaujasi nemokamos, kasmetinės sveikatingumo iniciatyvos „IKI Ėjimo varžybų“ organizatoriai, visus aktyvaus laisvalaikio mėgėjus birželio 19 d. kviečiantys susitikti Šiauliuose.

Naujų įspūdžių ir atradimų išsiilgusių gyventojų trečiąjį birželio šeštadienį „IKI Ėjimo varžybose“ lauks per 30 profesionaliai įgarsintų pažintinių objektų, o įveikus 10,5 kilometrų ilgio maršrutą – unikali galimybė apsipirkti vien už žingsnius.

Renginio maršrutas prasidės ir pasibaigs Šiaulių Prisikėlimo aikštėje ir vingiuos per gražiausias miesto gatves bei gatveles, neaplenkiant ir Talšos ežero. Virtualų renginio maršrutą sekti bei klausyti profesionaliai įgarsintų informacinių punktų dalyviai galės nemokamos mobiliosios vaikščiojimo programėlės „#walk15“ pagalba.

Įveikus maršrutą visi dalyviai bus apdovanoti specialiais, aplinkai draugiškais renginio medaliais, tačiau tuo atradimai ir įtraukiančios veiklos nesibaigs. Finišavę dalyviai pateks į vieną įdomiausių renginio sudedamųjų dalių – unikalią apsipirkimo už žingsnius erdvę. Šioje zonoje ėjikai galės išleisti visus mobiliojoje programėlėje „#walk15“ surinktus žingsnius, įsigydami norimų, iniciatyvos partnerių įsteigtų produktų sau ar savo keturkojams augintiniams. Vien „IKI“ žingsnių turguje lauks dešimtys skirtingų vaisių, daržovių bei žalumynų pozicijų, kurių kainos sieks nuo 800 iki 3000 žingsnių.

Renginio starto ir finišo vieta – Šiaulių Prisikėlimo aikštė. Dėl dalyvių saugumo, planuojama skelbti daugiau nei 10 atskirų startų, vienu metu neviršijant 500 dalyvių skaičiaus. Pirmojo starto laikas – 10:30, o paskutinysis planuojamas 15:30.

Birželio 19 d. vyksiantis sveikatingumo renginys yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija adresu www.ikiejimovarzybos.lt.

Dalyvauti kviečiami įvairaus amžiaus šeimos nariai, o kartu organizatoriai ragina pasiimti ir keturkojus.

Translate »
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą