Pėsčiųjų ir dviratininkų žygis „Sveikatos lobio beieškant“

Birželio 8 d. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras surengė staigmenų kupiną tradicinį žygį „Sveikatos lobio beieškant“. Šiemet žygis buvo kitoks: dalyviai galėjo pasirinkti ar nori žygiuoti pėsčiomis, ar sveikatos lobį surasti nori dviračio pagalba. Skyrėsi tik trasų ilgiai: pėstieji turėjo įveikti 13 km., o dviratininkai apie 30 km. Visi dalyviai buvo apdovanoti ryškia saule, tad žygyje netrūko geros nuotaikos ir šypsenų. Žygio dalyvių laukė punktai, kuriuose jie turėjo atlikti paruoštas užduotis. Vienas iš įsimintiniausių punktų – buvusi Užuožerių Pradžios mokykla. Mokyklos šeimininkė mokytoja Zofija Rulienė su malonumu priėmė žygio dalyvius, aprodė mokyklą, kurioje vis dar likę senoviniai suolai ir pan., bei papasakojo įvairių istorijų apie Pradžios mokyklą bei joje besimokiusius moksleivius. Galutinė žygio stotelė buvo jaukioje stovyklavietėje šalia Arimaičių ežero. Nors ir maloniai pavargę, bet visi žygeiviai bei dviratininkai visą maršrutą įveikė savo jėgomis. Įveikus tokį žygį kiekvienas buvo nusipelnęs gardžių užkandžių bei sveikatos lobio, kuriame slėpėsi atminimo dovanėlės.

Dėkojame  Lietuvos Šiaulių sąjungos Radviliškio 601- osios kuopos ir „RadviStartas“ atstovui Nerijui Kazlauskui, Radviliškio sveikuolių klubui „Atgaja“ už pagalbą organizuojant žygį bei visiems dalyvavusiems!

Pėsčiųjų ir dviratininkų žygio „Sveikatos lobio beieškant“ nuotraukų albumą  rasite  Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro „Facebook“ puslapyje arba paspaudę šią nuorodą: Pėsčiųjų ir dviratininkų žygis „Sveikatos lobio beieškant“, 2019