Primename, jog vyksta fotokonkursas – akcija „Nuo sėklos iki grūdo“ !

Šios akcijos tikslas – skatinti domėjimąsi maistu ir jo atsiradimu, formuoti tinkamą vaikų požiūrį į maisto švaistymą ir parodyti, kad maistą galima užsiauginti, ne tik nupirkti prekybos centruose.

Fotokonkurse-akcijoje gali dalyvauti Radviliškio rajono ikimokyklinę ugdymo įstaigą lankantys vaikai ir 1-4 klasių moksleiviai.

Fotokonkursą-akciją organizuoja Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras, Radvilų g. 17, Radviliškis; tel. (8422) 50148; el. p. radviliskis@radviliskisvsb.lt

FOTOKONKURSO-AKCIJOS REIKALAVIMAI

Vaikai ugdymo įstaigoje ar namuose, kartu su tėveliais, II-III ketv. augina įvairius žalumynus ar daržoves, fotografijose fiksuoja ir aprašo:

  • kokia ir kodėl daržovė, žalumynas buvo pasirinktas;
  • augalų augimo ciklą fotografuoja ir trumpai aprašo savo pastebėjimus (kokios sąlygos, labiausiai patiko augalui, kada pastebėtas greičiausias augimas ir t.t.);
  • fotokonkurso-akcijos pabaigoje nufotografuoti ir aprašyti kur buvo panaudotas užaugintas augalas ar jo vaisiai (pvz. maisto gaminimui).

FOTOKONKURSO-AKCIJOS ORGANIZAVIMO VIETA IR LAIKAS

Fotokonkursas-akcija vyks 2019 m. II-III ketv. iki spalio pradžios.

Informaciją apie konkursą teikia Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro     visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Agnė Šlekienė ( tel. 8 422 50148).

 

Fotokonkurso-akcijos nugalėtojai bus apdovanoti Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.