Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas Radviliškio rajone“ tęsiasi

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras jau antrus metus vykdo „Sveikos gyvensenos skatinimas Radviliškio rajone“ projektą, finansuojamą Europos socialinio fondo, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto bei Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Nuo praėjusių metų rugsėjo mėnesio prasidėjo įvairūs fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimai, paskaitų ciklas ,,Viena širdis – vienas gyvenimas“, sveikos mitybos skatinimo nuotolinis seminaras, vaikų sveikatos stiprinimo ir ligų prevencijos programa, vyresnio amžiaus žmonių sveikatai palankių įgūdžių formavimo programa, skirta gerinti turimas žinias apie sveikatą, sveiką gyvenseną, pakeisti jų elgseną sveikatos labui, šviečiamoji programa onkologinių ligų tematika, skirta onkologinių ligų profilaktikai, vaikų vasaros stovykla.

Projekto veiklos buvo suplanuotos aštuoniose rajono seniūnijose, todėl buvo daug abejonių – ar informacija pasieks gyventojus, ar žmonės susidomės, ar ateis į užsiėmimus? Dabar, jau artėjant antriesiems projekto metams ir apžvelgus praėjusius metus, galime pasidžiaugti, kad žmonėms rūpi sveikata. Biuro darbuotojai kreipėsi į seniūnijas, į kultūros namų darbuotojus, į ugdymo įstaigų vadovus su prašymu ,,įsileisti“, skirti patalpas, kuriose būtų galima vykdyti užsiėmimus, padėti viešinti apie numatomą vykdyti projektą. Informacija pasiekė žmones ir jie atėjo! Supratome, kad žmonių sveikata iš tiesų rūpi seniūnijų seniūnams, ugdymo įstaigų vadovams, kultūros darbuotojams. Jie nusipelnė nuoširdžios padėkos!

Šių metų rugsėjį tęsime „Sveikos gyvensenos skatinimas Radviliškio rajone“ projekto užsiėmimus Baisogalos, Sidabravo, Skėmių, Šeduvos, Šiaulėnų, Tyrulių seniūnijose, Radviliškio mieste, Kutiškiuose.

 

Informaciją apie registraciją į užsiėmimus, tikslesnę jų vietą ir laiką rasite paspaudę nuorodas:

BAISOGALA.-REGISTRACIJA-Į-NEMOKAMAS-VEIKLAS-2019-2020.pdf

Kutiškiai.-REGISTRACIJA-Į-NEMOKAMAS-VEIKLAS-2019-2020.pdf

Radviliškis.-REGISTRACIJA-Į-NEMOKAMAS-VEIKLAS-2019-2020.pdf

Sidabravas.-REGISTRACIJA-Į-NEMOKAMAS-VEIKLAS-2019-2020.pdf

Skėmiai.-REGISTRACIJA-Į-NEMOKAMAS-VEIKLAS-2019-2020.pdf

Šeduva. REGISTRACIJA Į NEMOKAMAS VEIKLAS, 2019-2020

Šiaulėnai. REGISTRACIJA Į NEMOKAMAS VEIKLAS, 2019-2020

Tyruliai.-REGISTRACIJA-Į-NEMOKAMAS-VEIKLAS-2019-2020.pdf

 

Akimirkos iš projekto veiklų: