Susitikimas su vaikų dienos centrų lankytojais

Vis ryškiau ir šilčiau šviečianti saulė visiems primena apie artėjančią vasarą. O labiausiai jos laukia moksleiviai: nuo pačių mažiausių pirmokų iki išmintingų ir brandžių gimnazistų. Mokytis darosi vis sunkiau, knygos ir kiti užrašai vis greičiau keliauja į stalčius, o moksleivių dėmesys krypsta į aktyvią ir atsiskaitymų nereikalaujančią veiklą.  Ne išimtis ir vaikų dienos centrai, kurie su nekantrumu svečiuose laukia Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro specialistų ir jų paskaitėlių.

Gegužės 22 d. sveikatos biuro specialistės aplankė Skėmių vaikų dienos centrą „Saulės vaikai“, kurio lankytojai turėjo galimybę sudalyvauti visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės Loretos Kučinskienės paskaitoje apie rankų higieną.

Gegužės 24 d. specialistės svečiavosi Pakiršinio vaikų dienos centre „Gandriukas“, kuriame besilankantys smalsūs vaikai dalyvavo visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės Albinos Lukošienės aktyvioje paskaitoje apie burnos higieną.

Gegužės 29 d. visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Goda Balinskienė aplankė Radviliškio vaikų dienos centrą „Ąžuoliukas“, kuriame smalsūs vaikai aktyviai dalyvavo diskusijoje apie elektroninių bei įprastų tabako cigarečių rūkymą bei jo žalą sveikatai.

Kiekvieno susitikimo metu vaikai žaidė su paskaitėlės tema susijusius žaidimus bei už aktyvumą ir susidomėjimą buvo apdovanoti džiuginančiomis atminimo dovanėlėmis.