,,Sveikatos palapinėje“ apsilankė Mėlynojo šeimų pikniko svečiai

         Jau ne pirmuosius metus Šeduvos šeimų piknikas sukviečia nemažą būrį Šeduvos gyventojų ir svečių iš Radviliškio ir aplinkinių rajonų  vasaros pabaigoje dar pasidžiaugti šilta vasara ir praleisti visa šeima laiką pramogaujant gražiame miestelio parke. Aktyvi Šeduvos miesto bendruomenė kasmet stengiasi pakviesti vis naujų šventės dalyvių, tačiau ištikimų draugų-partnerių taip pat nepamiršta pakviesti. Jau trečius metus į šį gražų pikniką kviečiamas ir Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro kolektyvas.

        Džiugina tai, kad šeduviečiai ir miestelio svečiai į ,,Sveikatos palapinę“ ateina drąsiai, žinodami, kad vėl sužinos kažką naujo apie sveikatą, turės galimybę pasisverti kūno analizatoriumi TANITA, išbandyti laimę išlošti atminimo dovanėlę-prizą, atsakydami į biuro darbuotojų paruoštos viktorinos apie sveikatą klausimus. Vaikams ,,Sveikatos palapinėje“ taip pat nebuvo kada nuobodžiauti – kasmet atvežame naujų įsigytų ligų prevencijai skirtų mokymo priemonių, jas išbandydami kartais reikia parodyti ir miklumą, lankstumą, gebėjimą susikaupti, kad atlikti judriąsias užduotis, kas skatina kuo daugiau būti fiziškai aktyviems ir augti sveikiems. Žaidimo forma mokytis yra daug smagiau, ypač kai visa šeima kartu.

        Trumpi, tačiau šilti ir nuotaikingi susitikimai leido Visuomenės sveikatos biuro darbuotojams pakalbinti, geriau pažinti mūsų rajono gyventojus, sužinoti jų lūkesčius, pakviesti aktyviai įsijungti į biuro organizuojamus sveikatą stiprinančius renginius.