Vyresnio amžiaus žmonės semiasi psichikos sveikatos stiprinimo žinių

Balandžio 24 dieną Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biure vyko antrasis iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projekto NR. 08.4.2-ESFA-R-630-61-0007  „Sveikos gyvensenos skatinimas Radviliškio rajone“ programos „Vyresnio amžiaus žmonių supratimo apie psichikos sveikatą didinimo programa“ užsiėmimas. Jo metu vyresnio amžiaus gyventojai susitiko su psichologe V. Servutiene, kuri skaitė paskaitą „Streso reikšmė ligų atsiradimui. Streso valdymas“.

Paskaitos metu psichologė pasakojo iš kur kyla stresinės situacijos, kaip jas valdyti. Kodėl stresas veikia mūsų sveikatą ir kaip išlikti sveikiems ir laimingiems. Diskusijų metu paaiškėjo, kad norint būti laimingu reikia mažiau kaltinti aplinkybes ir kitus, atsigręžti į save, išmokti priimti save toks koks esi, nustoti vertinti, stengtis neturėti išankstinių baimių ir nuostatų, mokytis džiaugtis ir rasti pasitenkinimą kasdieninėje veikloje. Renginio dalyviai aktyviai diskutavo paskaitoje, uždavinėjo lektorei jiems rūpinus klausimus.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir lauksime visų kituose „Vyresnio amžiaus žmonių supratimo apie psichikos sveikatą didinimo programos“ renginiuose!

Artimiausi programos renginiai:

Gegužės 8 d. 14 val. Paskaita – užsiėmimas ,,Minties lauko terapija“.
Užsiėmimą ves Rasa Židonienė, Radviliškio r. VSB, salėje (Radvilų g. 17).

Gegužės 15 d. 14 val. Baigiamasis Vyresnio amžiaus žmonių supratimo apie psichikos sveikatą didinimo programos renginys ,,Išliek mintis protų kovoje“.
Užsiėmimą ves Visuomenės sveikatos biuro specialistės, Radviliškio r. VSB, salėje (Radvilų g. 17).