Menu Close

Privalomieji pirmos pagalbos mokymai

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras organizuoja privalomo mokymo apie pirmosios pagalbos, higienos įgūdžių, alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai kursus pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2008 m. sausio 28 d. įsakymą Nr. V-69 (Žin., 2008, Nr. 14-490) ir Radviliškio rajono savivaldybės tarybos 2014 m. gruodžio 18 d. sprendimą Nr. T-930 “Dėl mokamų paslaugų, teikiamų Radviliškio rajono VSB, kainų tvirtinimo”

Už privalomuosius sveikatos mokymo kursus galima apmokėti:
Gavėjas: Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras
AB „Swedbank” Radviliškio sk.
Gavėjo sąskaita: LT257300010113548485

Informacija pasiteiravimui: s.armoniene@radviliskisvsb.lt, 8 629 89560,  (8 422) 50 148.

Privalomųjų pirmos pagalbos mokymų kainos

Eil. Nr.Paslaugos pavadinimasVeiklos srities pavadinimasKaina vienam žmogui, Eur
1.Pagrindinis privalomasis pirmosios pagalbos mokymas (8 val. programa)1. Švietimo, kultūros, sporto, apgyvendinimo bei sveikatingumo paslaugas teikiantys darbuotojai (švietimo sistemos įstaigų padagoginiai darbuotojai, sporto įstaigų treneriai ir mokytojai, kultūros, poilsio, pramogų ir sveikatingumo renginių organizatoriai ir aptarnaujantys darbuotojai, bendrabučių, viešbučių, pensionų, vaikų ir suaugusiųjų globos įstaigų, nakvynės namų, kaimo turizmo sodybų ir kiti susiję su apgyvendinimu ir pagalbos teikimu namuose darbuotojai, pirtininkai, baseinų, saunų, plaukų priežiūros, veido ir kūno priežiūros, nagų priežiūros, tatuiravimo, makiažo, papuošalų vėrimo ir kitas grožio bei sveikatingumo paslaugas teikiantys darbuotojai).
 2. Darbuotojai, dirbantys kenksmingų veiksnių aplinkoje ir pavojingus darbus, geležinkelio, oro ir vandens transporto, ryšių objektų, kelių priežiūros darbuotojai, darbo saugos ir sveikatos tarnybų specialistai.
3.  Visų rūšių ir kategorijų transporto priemonių vairuotojai vairavimo kursų metu
10 Eur.
2.Tęstinis privalomasis pirmosios pagalbos įgūdžių mokymas (4 val. programa)1. Visiems pradedantiesiems darbuotojams.
2. C, D, E motorinių kelių transporto priemonių vairuotojai, geležinkelių, oro ir vandens transporto priemones valdantys ir keleivius juose aptarnaujantys darbuotojai, ryšių objektus valdantys darbuotojai, kelių priežiūros darbuotojai.
8 Eur.
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą