Protmūšis „AIDS: geriau žinoti 19“

Gruodžio 02 d.  Sidabravo gimnazijoje vyko renginys – protmūšis „AIDS: geriau žinoti 19‘.   Renginys prasidėjo 14.00 val. aktų salėje. Dalyvavo 1g -3g klasių mokiniai. Kiekviena klasė išsirinko komandą, kurią  sudarė 10 mokinių, išsirinko kapitoną, susigalvojo pavadinimą. Kiekvienam komandos nariui buvo įsegtas raudonas kaspinėlis –  AIDS simbolis. Renginyje dalyvavo klasių vadovai.

 Protmūšis – tai intelektualus žaidimas, kurio metu dalyviai varžosi, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse.

Protmūšio metu  papasakota, kada ir kaip pradėta minėti ši diena, ir kodėl vyksta šis žaidimas.  Skaidrės ir klausimai buvo rodomi ekrane, atsakius į klausimą ir surinkus atsakymo lapelius, buvo rodomas tikslus atsakymas. Iš viso buvo 15 klausimų. Daugiausia 6,5 taškų – surinko 2g klasė , antri 1g klasė, mažiausiai  2,5 taško – surinko 3g klasės mokiniai.

Pasibaigus renginiui visų klasių komandos nariai buvo apdovanoti dovanėlėmis, kurias dovanojo Radviliškio r. visuomenės sveikatos biuras ir  užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro paruoštais padėkos raštais.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Vaiva Kaklauskienė