Masinis bėgimas lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“

Balandžio 7 dieną minima Pasaulinė sveikatos diena. Šią dieną lopšelis–darželis „Žvaigždutė“ paminėjo surengęs masinį bėgimą „Aš bėgu – 2017“.

Renginyje dalyvavo visa lopšelio–darželio „Žvaigždutė“ bendruomenė. Palaikyti šią gražią iniciatyvą atvyko ir Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė Justina Kvietelaitienė kartu su visuomenės sveikatos stiprinimo specialiste Ieva Vileikyte.

Renginio pradžioje visi buvo pakviesti šiek tiek apšilti ir atlikti mankštelę. Pasimankštinus, mažieji stojo į starto poziciją ir davus startą kiekviena vaikų grupė turėjo nubėgti tam tikrą atstumą. Visiems vaikučiams įveikus bėgimo trasą į startą stojo ir suaugusieji. Jiems teko įveikti 1,5 kilometrų atstumą.

Pasiekus finišą visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais. Sveikinimo žodį tarė Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė Justina Kvietelaitienė, kuri pasveikino visus įveikus trasas, linkėjo ir toliau išlikti sveikiems ir fiziškai aktyviems, įteikė diplomus ir prisiminimo dovanėles.

Radviliškio rajono viešuomenės sveikatos biuras džiaugiasi tokia gražia iniciatyva ir tikisi, kad tokių renginių bus dar ne vienas.