Europos judumo savaitės renginiai Šeduvos lopšelyje-darželyje

2019 m. rugsėjo 16 – 20 dienomis Šeduvos lopšelyje-darželyje organizuoti Europos judumo savaitei skirti renginiai. Šios savaitės renginių tikslas – paskatinti žmones kuo daugiau judėti, rinktis transporto priemones, tausojančias aplinką.

Savaitę pradėjome pokalbiais, diskusijomis apie sveiką gyvenseną. Kiekvieną rytą nuo pirmadienio iki penktadienio ugdymo įstaigos kieme rytais vyko mankštos. Priešmokyklinio amžiaus „Smalsučių“ grupės vaikams organizuota kelionė į alpakų ūkį. Akcija – diena be automobilio – vaikų išvyka pėsčiomis į miesto aikštę organizuota buvo priešmokyklinio amžiaus „Boružiukų“ ir „Nykštukų“ grupės vaikams. ,,Smalsučių“, ,,Boružiukų“ ir ,,Nykštukų“ priešmokyklinukų grupių vaikai kartu su Šeduvos gimnazijos pirmokiukais dalyvavo dviratininkų šventėje “Lenktyniauju su vėju”. Radviliškio visuomenės sveikatos biuras įteikė visiems Europos judumo savaitės dalyviams labai reikalingas dovanėles – atšvaitukus.

Dalyvaudami Judumo savaitės renginiuose vaikai įgijo žinių apie sveikatos stiprinimo būdus, reikšmę. Daug sužinojo apie tai, kaip yra svarbu ne tik judėti, tinkamai leisti laisvalaikį, bet ir būti atsakingiems  už savo ir aplinkinių sveikatą.