Paskaita Pociūnėlių pradinukams ,,Burnos higiena“

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai lapkričio 11 d. dalyvavo paskaitoje ,,Burnos higiena“. Paskaitą skaitė į mokyklą iš Vilniaus atvykusi lektorė – burnos higienistė Laura Sviglinskienė.

Lektorė vaikams pasakojo apie burnos priežiūrą, parodė nemažai paveikslėlių, muliažų. Ji mokė taisyklingai valyti dantukus. Vaikai stebėjo bandymą, kuris parodė, kaip dantukus veikia cukrus, kuo jis pavojingas. Pradinukai noriai atsakinėjo į lektorės klausimus, džiaugėsi, kad daug atsakymų žinojo. Vaikai rinko sveikus ir nesveikus produktus, žaidė žaidimą, kuris supažindino su produktais, nekenkiančiais dantims. Visi pradinukai gavo dovanų: dantų šepetukų, dantų pastos, lankstinukų apie burnos higieną.

Paskaita vaikams buvo labai įdomi ir naudinga. Joje gauta informacija, maloniu lektorės bendravimu liko patenkinti ne tik pradinukai, bet ir jų mokytojos Audronė Macijauskienė, Giedrė Petrėtienė, Jurgita Goscevičienė, Danguolė Kavaliauskienė. Paskaitą ,,Burnos higiena“ mūsų mokyklos mokiniams pasiūlė Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras, organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danguolė Garuckienė.

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja