Pociūnėliečiai – aktyvūs ,,Sveikatiados“ dalyviai

Pociūnėlių pagrindinėje mokykloje tęsiasi respublikinis projektas ,,Sveikatiada“, kuriame aktyviai dalyvauja šeštų-septintų klasių moksleiviai su auklėtojomis. Vasario 26 d. abiejų klasių mokiniai susirinko į bendrą renginį. Šeštokų klasės auklėtoja Eugenija Gietienė priminė vaikams, kad priėmėme iššūkį ,,Saldintą gėrimą keičiu į vandenį!”. Vaikai peržiūrėjo ir aptarė ,,Sveikatiados“ organizatorių atsiųstą filmuotą medžiagą pagal minėtą iššūkį.

Renginyje dalyvavo Pociūnėlių pagrindinės mokyklos visuomenės sveikatos specialistė Danguolė Garuckienė, kuri skaitė paskaitą ,,Vanduo – gyvybės šaltinis“. Specialistė parodė filmą ,,Laiškas iš 2070 m.“. Šis įdomus, pamokantis filmas – tai perspėjimas mums visiems, kad reikia taupyti vandenį, bei paaiškinimas, kodėl taupyti reikia jau dabar, kodėl su vandeniu būtina elgtis atsakingai.

Renginio pabaigoje visuomenės sveikatos  specialistė mokiniams padalijo anketas apie išgeriamo vandens kiekį. Vaikai vieną arba dvi dienas turės stebėti, kiek skysčių išgeria per dieną, tai žymėti anketoje, o vėliau anketos bus analizuojamos, aptariamos.

Įvykusiame renginyje išgirsta apie vandenį informacija buvo šeštokams ir septintokams labai naudinga, ypač tiems, kurie rūpinasi savo sveikata.

 

 

Roma Buivydienė, 7 klasės auklėtoja

visuomenės sveikatos specialistė Danguolė Garuckienė