Aktyvi popietė Pociūnuose

Gegužės 6 dienos popietę Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro specialistės Skaidrė Armonienė ir Ieva Vileikytė lankėsi Pociūnų kaimo bendruomenėje, kurioje kartu su pociūniečiais diskutavo apie sveikatą ir jos išsaugojimą.

Susitikimo metu visiems norintiems buvo atlikta kūno masės analizė. Jos metu specialiu aparatu buvo nustatomas raumenų, riebalų, skysčių kiekis organizme, biologinis amžius, raumenų masės balansas ir dar daug kitų rodiklių. Po matavimų ir rezultatų aptarimo visi buvo pakviesti išeiti laukan, kur visų laukė šiaurietiško ėjimo treniruotė.

Praktinių užsiėmimų “Šiaurietiškas ėjimas- atgaiva kūnui ir sielai” metu buvo parodyta kaip reikia susireguliuoti lazdų aukštį, supažindinta su pagrindinėmis šiaurietiško ėjimo taisyklėmis, Parodyti įvairūs pratimai ir žaidimai, kuriuos galima atlikti naudojant šiaurietiško ėjimo lazdas.  Pociūniečiai pasidžiaugė, kad užsiėmimo metu išmoko ne tik sportuoti, mankštintis, bet ir aktyviai praleisti laisvalaikį.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi nuoširdžiu, šiltu bendravimu bei bendradarbiavimu su Pociūnų kaimo bendruomene ir linki jiems sėkmės toliau vykdant projektą „Būk fiziškai aktyvus“!