Juokas, žinios ir linksmybės renginyje „Sveikai gyvenk ir būsi sveikas“

Spalio 24-25 d. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro specialistės lankėsi Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijoje vykusiame renginyje „Sveikai gyvenk ir būsi sveikas“. Renginys buvo skirtas 1-4 klasių mokiniams.

Pirmą susitikimo dieną visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Alma Tarasevičienė supažindino vaikus su sveikos mitybos principais, mokėsi pažinti, įvardinti, grupuoti maisto produktus. Taip pat klausėsi paskaitėlės apie asmens higiena.

Spalio 25 d. vaikai aktyviai dalyvavo visuomenės sveikatos biuro specialisčių paruoštose užduotyse: pirmoji užduotis buvo atspėti mįsles ir užpildyti kryžiažodį. Po to, 1-2 klasių mokiniai turėjo įveikti labirintą ir padėti skruzdėlytei surasti mitybos piramidę, o tuo tarpu vyresni (3-4 kl.) vaikai ieškojo pasislėpusių žodžių. Trečioji ir ketvirtoji užduotis pareikalavo fizinių jėgų ir budrumo. 1-2 klasių vaikams teko įveikti kliūčių ruožą bandant saugiai kiaušinį, kuris buvo įsitaisęs ant šaukšto. Tuo tarpu 3-4 klasių mokiniai pasitikrino žinias apie įvairias košes. Paskutinės rungties metu, visi mokiniai pakartojo 8 rankų plovimo taisykles, su kuriomis buvo supažindinti paskaitėlės metu. Taip pat renginio metu, mokiniai parodė savo paruoštus pasirodymus, deklamavo kurtus eilėraščius apie sveiką maistą.

Renginio pabaigoje visuomenės sveikatos biuro specialistės pasidžiaugė vaikų aktyvumu ir žiniomis bei vaikams įteikė atsiminimo dovanėles. Renginio metu vaikai suvokė, kodėl verta valgyti daržoves, vaisius, grūdinius augalus, suprato asmens higienos svarbą. Tai didelė paskata keisti nusistovėjusius blogus įpročius.

Nuotraukų galerija: