Šeduvos šeimų piknikas – vasara dar pabūk…

Rugsėjo 1 d. Šeduvos bendruomenė sukvietė Šeduvos miesto ir apylinkių gyventojus, bei svečius iš tolimesnių miestelių ir kaimelių į Šeimų Pikniką, kuris ir vasarą kvietė dar šiek tiek pabūti…

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras yra dažnas svečias įvairiose bendruomenių ar seniūnijų organizuojamose šventėse. Džiugu, kad atvažiavę ir įsirengę ,,Sveikatos palapinę“ sulaukiame daug švenčių dalyvių, kurie domisi savo pačių sveikata ir savo vaikučių sveikata, todėl dažnai užsuka pasisverti kūno analizatoriumi, atsakyti į biuro paruoštus viktorinos klausimus. Mažieji noriai dalyvauja linksmuose žaidimuose, kuriuose galima išbandyti savo greitumą, lankstumą ir ištvermę, susipažinti su mokomosiomis priemonėmis, skirtomis žalingų įpročių prevencijai, kartu su suaugusiais pasitikrina žinias apie sveikatą viktorinoje, laimi prizus. Taip pat renginio metu šventės dalyviai galėjo pasikonsultuoti su  visuomenės sveikatos biuro specialistais sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo klausimais.

Šeimų piknikas – puiki šventė, suburianti kelias šeimų kartas pabūti, pabendrauti ir pasilinksminti. Radviliškio r. visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi ir išradingais organizatoriais, ir aktyviais šeduviečiais, tikisi malonių susitikimų ir ateityje!