Sveikatingumo staigmenos ir pramogos Tulpių žydėjimo šventėje

Gegužės 12-13 dienomis į Burbiškio dvarą sugužėjo gausybė žmonių iš visos Lietuvos. Čia savaitgalį vyko Tulpių žydėjimo šventė, kurios metu žmonės galėjo pasigrožėti įvairiaspalvių tulpių jūra, pavaikštinėti po nuostabų Burbiškio dvaro parką, paklausyti koncerto, pabendrauti ir pasišnekučiuoti, išragauti, pamatyti ir įsigyti amatininkų prekių bei gegužės 13 dieną užsukti į Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro sveikatos palapinę, įsikūrusią visai šalia gražiųjų tulpių.

Sveikatos palapinėje žmonių laukė nemažai įdomybių ir pramogų. Čia jie galėjo sudalyvauti viktorinoje ir laimėti šaunių prizų, pasimatuoti streso indeksą, išbandyti neblaivumo akinius, pamatyti kiek dervų plaučiuose per metus sukaupia rūkantis žmogus. Norintys prasimankštinti galėjo išbandyti „Fleksi-Bar“ lazdą – tai speciali lazda, kuri padeda stiprinti giliuosius kūno raumenis bei sudalyvauti žaidime „Metu ir mankštinuosi“.

Taip pat daug žmonių dėmesio sulaukė kūno analizatorius „Tanita“.  Visuomenės sveikatos biuro specialistės šiuo specialiu aparatu visiems norintiems atliko kūno masės analizę, kurios metu žmogus galėjo sužinoti savo svorį, KMI, riebalų, raumenų ir skysčių kiekį organizme, kaulų masę, visceralinius riebalus bei biologinį amžių.

Šventės metu žmonės galėjo pasikonsultuoti su visuomenės sveikatos specialistėmis jiems rūpimais sveikatos klausimais, pasivaišinti žolelių arbata. Džiaugiamės gausiu būriu žmonių užsukusių į sveikatos palapinę ir tikimės, kad susitikti ir kituose renginiuose!