Šypsenų ir gerų emocijų pilnas šiaurietiško ėjimo užsiėmimas Šiaulėnuose

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras š.m. liepos mėnesį pradėjo vykdyti sveikatingumo programą socialinės rizikos šeimoms „Darni šeima – stipri sveikata“. Programos tikslas – stiprinti socialinės rizikos šeimų fizinę ir psichinę sveikatą, ugdyti asmens higienos įgūdžius, gerinti šeimos narių tarpusavio santykius ir skatinti šeimas leisti laiką drauge.

Liepos 26 dieną visuomenės sveikatos biuro specialistės Agnė Šlekienė ir Ieva Vileikytė  lankėsi Šiaulėnuose, kur įvyko pirmasis programos susitikimas. Jo metu šeimoms buvo pasiūlytą išbandyti ėjimą su šiaurietiškomis lazdomis. Išsidalinus lazdas, visuomenės sveikatos biuro specialistė trumpai supažindino su pagrindinėmis šiaurietiško ėjimo taisyklėmis ir užsiėmimo dalyviai patraukė link stadiono. Užsiėmimo metu ne tik buvo mokomasi kaip taisyklingai vaikščioti su šiaurietiško ėjimo lazdomis, bet kartu tai buvo proga tėvams ir vaikams pabūti drauge. Daugiausiai emocijų visiems sukėlė žaidimai, kuriuos žaidžiant buvo matyti plačios vaikų ir tėvų šypsenos. Užsiėmimo metu, žaidžiant žaidimus, vaikams su savo tėveliais teko pabūti ir saulės zuikučiais šokinėjančiais per saulės spindulėlius, ir magais bandant tik ant piršto išlaikyti lazdą.

Pasivaikščiojus ir pažaidus socialinės darbuotojos visus užsiėmimo dalyvius pakvietė prie gausaus vaišių stalo atsigaivinti ir atsipūsti. Šiek tiek atsipūtus visuomenės sveikatos biuro specialistės visiems norintiems suaugusiesiems atliko kūno masės analizė, vaikams išmatavo ūgį bei svorį. Renginio pabaigoje visiems buvo išdalintos prisiminimo dovanėlės.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras dėkoja RPBSPC socialinėms darbuotojoms už bendradarbiavimą, renginio dalyviams už aktyvų dalyvavimą. Tikimės, kad susitikimas Jums patiko ir pasimatysime tolimesniuose programos renginiuose!