Tarptautiniame naktiniame futbolo turnyre – sveikatos palapinė

Liepos 24 d. vakarą Radviliškio Lietuvos sąjūdžio stadione vyko vienas iš Europos žmonių festivalio renginių „Apšviesk naktį! Tarptautinis naktinio futbolo turnyras“. Šiame renginyje dalyvavo ir Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras, kuris visus kvietė užsukti į sveikatos palapinę.

Užsukusiųjų į palapinę laukė žaidimai ir pramogos tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Visi norintys galėjo pasportuoti žaisdami su kamuoliais „Mesk ir sportuok“, pasitikrinti žinias kaip taisyklingai reikia valytis dantukus, išmėginti „Fleksi Bar lazdą“, pasimatuoti stresą ar atlikti kūno masės analizę, apžiūrėti sveikatos mokymo ir ugdymo priemones bei pasikonsultuoti su specialistėmis. Viena daugiausiai dėmesio sulaukusi priemonė tapo „girtumo akiniai“, kuriuos užsidėjus reikėjo atlikti tam tikras užduotis: apeiti kliūti, pernešti kiaušinius, sugauti kamuoliukus ir pan.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras džiaugiasi vis didėjančiu sveikata besidominčiu ir besirūpinančiu radviliškiečiu būriu, vis dažniau užsukančiu pabendrauti į sveikatos palapinę, tikimės kad ši draugystė nenutrūks!