Vaikų dienos centrų konkurse ,,Sveikas ir laimingas“ laimėjo draugystė

Šių metų gruodžio 11 dieną, Radviliškio rajono vaikų dienos centrų auklėtiniai susirinko į kasmetinį, Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamą renginį ,,Sveikas ir laimingas“, vykusį Radviliškio kultūros centre. Šio renginio tikslas- ugdyti vaikų gebėjimus rūpintis ir stiprinti savo ir kitų sveikatą bei skatinti moksleivius kūrybiniam darbui.

Vakaronė prasidėjo nuo komandų prisistatymų bei meninių užduočių. Komandos nustebino savo originalumu, žiniomis apie sveikatą, kurias perteikė šokiais, dainomis, skanduotėmis bei vaidinimais. Linksmai susipažinę, komandos kibo į rimtus darbus. Teorinės užduoties metu, vaikai turėjo gerokai pasukti galveles. Raidžių kratinyje komandoms reikėjo rasti žodžius, sužinant, kokias ligas ir simptomus sukelia blogos bacilos. Judriosios užduoties metu, komandos tarpusavyje varžėsi, kuri yra taiklesnė metant kamuoliukus į dėžutę. Visų dienos centrų auklėtiniai turėjo atlikti ir namų darbus- parengti priešininkams po vieną klausimą sveikatos tema. Sulaukėme išties įdomių bei sudėtingų klausimų, galvas reikėjo gerokai pasukti ne tik vaikams, bet ir vertinimo komisijos nariams. Paskutinė ir pati atsakingiausia užduotis ,,Tiesa- netiesa“ teko komandos kapitonams.

Viso renginio metu sunkiai dirbusi komisija galiausiai nusprendė, kad visos komandos pasirodė puikiai ir nugalėtoja paskelbta- draugystė! Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė laikinai einanti direktorės pareigas Skaidrė Armonienė pasveikino visas renginyje dalyvavusias komandas, bei įteikė biuro įsteigtas dovanėles. Renginio pabaigoje, vaikai galėjo pasilinksminti ir pasivaišinti užkandžiais, sultimis, vaisiais.