Vasaros stovyklos „Draugystė“ dalyvius aplankė Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės

Birželio 21 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų vasaros stovyklos „Draugystė“ dalyvius aplankė Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės Ieva Vileikytė ir Loreta Kučinskienė. Mažuosius stovyklautojus L. Kučinskienė supažindino su asmens higiena: pasakojo, kodėl svarbu plautis rankas, kaip reikia prižiūrėti dantukus, odą, plaukus, kodėl svarbu praustis, valgyti tik nuplautus vaisius ir daržoves. Taip pat vaikams Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės aiškino apie ligas, kuriomis galima ne tik patiems užsikrėsti, bet ir užkrėsti kitus per nešvarias rankas ar nesilaikant asmens higienos.

Po išsamios paskaitos Visuomenės sveikatos priežiūros ir sveikatos stiprinimo specialistės pakvietė vaikus pažaisti ir taip užtvirtinti įgytas žinias. Stovyklautojai buvo suskirstyti į 4 komandas ir kiekviena jų turėjo kuo greičiau teisingai surinkti pabirusius sakinius, sudėlioti rankų plovimo schemą bei pasitikrinti žinias žaidime „Tiesa / netiesa“.

Susitikimo pabaigoje stovyklautojams buvo įteikti rankų plovimo dienoraščiai ir atminimo dovanėlės. Mažieji stovyklos „Draugystė“ dalyviai ir bibliotekininkės dėkojo Visuomenės sveikatos biuro specialistėms už naudingą paskaitą ir įdomų edukacinį žaidimą.

Viešosios bibliotekos informacija