Pirmąją žiemos dieną Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 6b klasės mokiniai buvo mokomi, kokį maistą reiktų valgyti, kad sektųsi mokytis ir gerai jaustųsi. Pačioje pradžioje vaikai…
Pirmąją žiemos dieną Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 6b klasės mokiniai buvo mokomi, kokį maistą reiktų valgyti, kad sektųsi mokytis ir gerai jaustųsi. Pačioje pradžioje vaikai…