Menu Close

Korupcijos prevencija

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras siekia užtikrinti skaidrią ir sąžiningą veiklą, teikiant visuomenės sveikatos paslaugas be korupcijos apraiškų (kyšininkavimo, papirkimo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimo ir kitokių korupcinio pobūdžio nusikalstamų veiklų).

3909844368_7a74c21548
Jei kilo klausimų ar pastebėjimų korupcijos tema, kreipkitės į Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro atsakingą asmenį Ievą Vileikytę el.paštu i.vileikyte@radviliskisvsb.lt arba telefonu 8 638 06133

Kreipiantis raštu prašome nurodyti:

– vardą, pavardę;
– savo gyvenamosios vietos adresą;
– darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami (vardą, pavardę, pareigas);
– skundžiamus veiksmus, kuriais pasireiškia korupcinio pobūdžio veikla, taip pat laiką, vietą, aplinkybes, asmenis, galinčius patvirtinti aplinkybes ir kitas, Jūsų manymu, naudingas ir reikšmingas aplinkybes;
– jei siunčiate laišką paštu, būtina nurodyti tikslų Jūsų ir Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro adresą.
Sveikatos apsaugos ministerija prašo Jus būti pilietiškais:
informuokite apie korupcijos atvejus anonimiškai skambindami nemokamu telefono numeriu 8 800 66 004, el. paštu korupcija@sam.lt.
Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį padarius nusikaltimą. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė LR baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje. Primename, kad Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras neturi teisės ir įgaliojimų tirti korupcinio pobūdžio veiklas. Tokias teises turi LR specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą