2026 m. gegužės 13 d. Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje 8a ir 8b klasių mokinėms vyko paskaita „Maisto švaistymas – problema ar įprotis?“. Su merginomis buvo…
Radviliškio rajono Visuomenės sveikatos biuras, kasmet balandžio mėnesį, minėdamas Pasaulinę sveikatos dieną – balandžio 7-tąją – organizuoja mokinių konferenciją ir kviečia atkreipti dėmesį visą visuomenę…