Pirmadienį (gegužės 19 d.) į Radviliškio Lizdeikos gimnaziją buvo atvykusi akušerijos – ginekologijos gydytoja rezidentė Viltė Vaitkienė. Paskaitose dalyvavo 9-12 klasių merginos. Joms buvo pasakojama…
Pirmadienį (gegužės 19 d.) į Radviliškio Lizdeikos gimnaziją buvo atvykusi akušerijos – ginekologijos gydytoja rezidentė Viltė Vaitkienė. Paskaitose dalyvavo 9-12 klasių merginos. Joms buvo pasakojama…