Gegužės 6 dieną Vinco Kudirkos progimnazijos 5- 8 klasių mokiniams vyko prasmingos ir įtraukiančios Artiomo Šabajevo paskaitos. Jų metu lektorius kalbėjo apie kiekviename iš mūsų- tiek vaikuose, tiek suaugusiuose- „tūnantį gyvūnėlį“, kuris kartais išsilaisvina ir skatina elgtis impulsyviai, ne visada laikantis priimtų elgesio normų. Mokiniai sužinojo, kodėl taip nutinka, kaip atpažinti tokias būsenas ir ką daryti, kad galėtume geriau valdyti savo emocijas bei reakcijas. Paskaitų metu taip pat buvo aptarti dažni vengimo ar „pabėgimo“ būdai- ekranai, maistas, valgymo sutrikimai, svaigalai, savižala bei savižudybė. Kiekviena tema buvo nagrinėjama jautriai ir suprantamai, skatinant mokinius susimąstyti, kalbėtis ir ieškoti sveikesnių sprendimų. Mokiniai aktyviai dalyvavo, atsakinėjo į klausimus, rinko taškus, o daugiausiai jų surinkusieji buvo apdovanoti. Tai sukūrė gyvą, įdomią ir įtraukiančią atmosferą.
Nuoširdžiai dėkojame Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurui už suteiktą galimybę mūsų mokiniams išgirsti šias svarbias ir prasmingas paskaitas.
VSS Justina Ručienė
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!



