Balandžio mėn. „ Žirniukų“, „Bitučių“ ir ,,Pelėdžiukų“ grupėse vyko pokalbiai apie dantukus. Vaikai buvo mokomi burnos higienos įgūdžių. Mažieji ugdytiniai susipažino su burnos higienos priemonėmis. Stebėjo KROKODILĄ, kuris mokė vaikus teisingai valyti dantukus. Vyresnieji ugdytiniai dalyvavo diskusijoje: kokias burnos higienos priemones naudoja namuose, kada ir kiek laiko valo dantukus, kaip reikia tinkamai prižiūrėti savo dantukus, kad jie išliktų kuo ilgiau sveiki be skilučių. Aptarė, kokios priemonės yra tinkamos jų amžiuje. Atsakinėjo į klausimus, kodėl krenta dantukai? Vėliau atliko užduotėles. Žiūrėjo mokamuosius filmukus apie dantukų priežiūrą. Kad vaikai galėtų plačiai šypsotis ir džiaugtis sveikais dantukais, rinkosi tinkamus maisto produktus, kurie reikalingi nuolatinių dantukų formavimuisi.
Ugdyti sveikos higienos įgūdžius taptų smagiau ir maloniau, jei kas kart prisijungtų ir tėveliai. Juk vaikai geriausiai mokosi per šiltus santykius su artimaisiais.
VSS A. Lukošienė
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!


