Menu Close

Gegužė – mėnuo be dūmų: auginame sąmoningą Radviliškio rajono jaunimą!

Gegužės 31-ąją minime Pasaulinę dieną be tabako. Šią dieną pasitinkame ne tik garsiai kalbėdami, bet ir aktyviai veikdami! Artėjant šiai dienai, aplankėme Radviliškio rajono vaikų dienos centrus (VDC). Susitikome su pačiu smalsiausiu ir atviriausiu jaunimu, su kuriuo dalijomės ne „sausomis“ teorijomis, o tikrais faktais apie nikotino žalą augančiam organizmui. Tikime, kad žinios – tai stipriausias skydas, padedantis jauniems žmonėms priimti sveikus ir sąmoningus sprendimus!
Nuoširdžiai dėkojame Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurui už pratybų knygeles, kuriomis pradžiuginome VDC lankytojus.

 VSS Loreta Kučinskienė

Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!

Skip to content