2025m. spalio 8d. PUG ,,Pelėdžiukų” grupei buvo pamokėlė apie rankų švarą. Su vaikučiais išssiaiškinome kas yra mikrobai, kur mikrobai gyvena. Kortelių pagalba išsiaiškinome kada reikia plauti rankas. Vaikai žiūrėjo Braškytės ir Brokoliuko filmuką, kaip teisingai plauti rankas. Tada žaidėme žaidimą su fluorescenciniais milteliais ir kievienas vaikas su UV lempa galėjo pamatyti šviečiančius „mikrobus“. Po žaidimo vaikai ėjo plauti rankų, nusiplovus tikrinome UV lempa ar gerai nuplautos rankos.
Vaikučiai labai noriai įsitraukė į veiklas, todėl kiekvienam buvo padovanotas prizas-muiliukas, kad rankytės visada būtų švarios. Vaikai taip pat gavo dovanų ir užduočių knygeles.
VSS Justina Norkutė
Spausk "Facebook" ir persiųsk šią žinią visiems savo draugams!!!


